nab. kişisel bakımınızı, yaşadığınız alanları ve ruhunuzu besleyebilmeniz için gerekli ihtiyaçlarınızı size ve doğaya zarar vermeden karşılamak amacıyla 2019 yılında İstanbul'da kuruldu. Farsça’da saf, halis, katkısız anlamına gelen 'nab' kelimesi tatlı bir tesadüf eseri 'no artificial bullsh*t' sloganımızın da kısaltması. Çünkü nab.'ın tüm ürünleri el yapımı, doğal, faydalı ve katkısız; kısacası olması gerektiği gibi.

İhtiyaç kavramının farklı bir konuma geldiği günümüzde hep daha fazlasına sahip olma dürtüsüyle hareket ederken, köklerimize dönüp unuttuğumuz el emeğini; doğal ve sağlıklı olanın aslında yüzyıllar önce keşfedilen yöntemler olduğunu size hatırlatmak istiyoruz. Amacımız; yaşamayı oldukça basite indirgeyerek, cildinize uygun bir sabunla tüm temizliğinizi tamamlayabileceğinizin, bir - iki damla uçucu yağ ile baş ağrınızı hafifletebileceğinizin mucizesini size göstermek.

nab.’da herkesi mutlu edebileceğimiz rengarenk bakım ürünleri ve parfüm aromaları yok. Ürünlerin raf ömürlerini uzatmak için eklenen türlü yapay koruyucular, insan sağlığını tehdit edecek zararlı kimyasallar ve sentetik ürünler de yok. nab. ürünlerinin tümü şifasından faydalanmayı istediğimiz bitkilerin hammaddelerinden üretiliyor. Yani doğada nasılsa, nab.'da da öyle.

Dünya’yı yeniden keşfetmiyoruz. Yüz yıllar öncesinden gelen kadim bilgileri derleyip sizlere gösterişsiz ama faydalı, işlevsel ürünler hazırlıyoruz. Hepimizin artık gösterişten daha fazlasına ihtiyacımız olduğunu düşünüyor, gerçek ihtiyaçlarımıza kulak vermemiz gerektiğini savunuyoruz. Doğal ürünlerin faydasını keşfedince, yapay tarafa geçmeye gerek olmadığını size göstermek istiyoruz. Yapaylığın tüm dünyada son bulmasını, herkesin kendi gerçekliğini yaratmasını istiyoruz. Tüm canlılarla uyum içinde yaşadığımız her fikre açığız. Kendimize doğadan “ayrı “ bir gelecek göremediğimiz için sizi de doğadan şifalanmaya davet ediyoruz. 

nab. dünyasıyla tanışmaya hazırsanız, sizi ister Bomonti’deki dükkanımıza, ister alışveriş sayfamıza bekliyoruz.